12 Haziran 2012 Salı

NBA Finalleri İçin Takip Edilesi Twitter HesaplarıEvet, geldik dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan NBA finallerine. 2012 finallerinde The Miami Heat ve The Oklahoma City Thunder karşı karşıya geliyor. Bu zorlu final serisi 12 Haziran'ı 13 Haziran'a bağlayan gece 04:00da başlıyor ve tüm maçlar CNNTURKten canlı olarak izlenebilecek.

Bunun yanı sıra, finaller sosyal medyadan da takip edilecek tabii ki. Mashable da bunun farkında olarak, NBA finalleri için takip edilesi 11 Twitter hesabını sorgulamış. Ben de bunları sizler için yazma gereği hissettim.

İşte NBA finalleri hakkında haberleri alabileceğiniz ve her türlü bilgiyi elde edebileceğiniz Twitter hesapları ;

  • http://twitter.com/WindhorstESPN / Brian Windhorst / ESPN'de NBA yazarı  -  Maçlar hakkında ilginç istatistikler ve haberler için bu hesabı takip edebilirsiniz.
  • https://twitter.com/JHarden13 / James Harden / Oklahoma City Thunder'da Basketbol Oyuncusu / Maçların arka planında neler olduğunu merak ediyorsanız, oyuncuların toplu görüşlerini takip etmek istiyorsanız takip etmelisiniz.
  • https://twitter.com/NBA / NBA'in Resmi Twitter Hesabı / Maç aralarında resimler ve videoları paylaşarak bilgilendirme yapılıyor, NBA yazarlarının yazıları RT ediliyor.
  • https://twitter.com/HPbasketball / Harword Paroxysm / CBSSports'da Spor Yazarı / NBA maçları hakkında derin analizler ve eğlenceli yorumlar için takip edebilirsiniz..
  • https://twitter.com/TrueHoop / Henry Abbott / ESPN'de NBA Yazarı / İnternet üzerindeki orijinal  yorumları bulabileceğiniz bir hesap.
  • https://twitter.com/langwhitaker / Lang Whitaker / SLAM'de NBA Yazarı / NBA maçları hakkında aklınıza gelebilecek tüm paylaşımlar bu hesapta toplanıyor.
  • https://twitter.com/sam_amick / Sam Amick / SI'da NBA Yazarı / Biten lig ve finaller hakkında önemli paylaşımlar yapılan bir hesap daha.
  • https://twitter.com/WojYahooNBA / Adrian Wojnarowski / Yahoo'da Spor Yazarı / Başka hiç bir yerde bulamayacağınız bilgiler ve haberler bu hesapta toplanıyor.


Bu hesapları takip ederseniz, NBA finalleri hakkında tüm ilginç ve eğlenceli haberleri elde edebilirsiniz. Umarım güzel bir final serisi bizi bekliyordur :)


kaynak: mashable

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder